Pragniemy utrzymać nasz wizerunek jako firmy kojarzonej z fachowością oraz profesjonalizmem. Starannie dobieramy i monitorujemy dostawców surowców. Produkcję wyprasek na każdym etapie poddajemy kontroli jakości.

  1. Tokarki: średnica toczenie do 460mm, długość toczenia do 760mm, max szybkość obróbki 6000 obr/min Aktualnie posiadamy tokarki HAAS SL-20, HAAS ST-20, HAAS SL-10, DOOSAN PUMA 2600 Y, DOOSAN LYNX 220LM
  2. Frezarki czteroosiowe: przestrzeń robocza X-1270mm, Y-508mm, Z-635mm, max szybkość wrzeciona 10 000 obr/min Aktualnie posiadamy centra obróbcze HAAS VF-2, SMM, VF-4

Możemy toczyć detale z pręta do średnicy 77mm. 

Do materiałów o średnicy od 1 do 28mm stosujemy specjalny uchwyt z wymiennymi tulejami systemu 5c firmy ROYAL Materiały o średnicy do 51mm trzymamy w systemie S-20 z uchwytem oraz wymiennymi wkładkami firmy HARDINGE Inc. Zastosowanie najwyższej technologii zapewnia doskonałą współosiowość, stabilność jak również powtarzalność toczonych detali, co w konsekwencji daje najwyższej jakości produkt.

W stosunku do tradycyjnego uchwytu trójszczękowego wykorzystanie nowoczesnej technologii trzymania materiału pozwala firmie BUDRAD maksymalnie skrócić czas obróbki poprzez toczenie na najwyższych szybkościach z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa przy odcinaniu detalu.

... nie jest sztuką wyprodukowanie detalu, sztuką jest zrobienie go zgodnie z dokumentacją techniczną...

...precyzyjne wymiarowanie naszym produktom zapewnia: sposób mierzenia i jakość narzędzi pomiarowych...

Celem firmy BUDRAD jest wsparcie klienta w osiągnięciu maksymalnej korzyści wynikającej z dostarczenia przez nas produktów o najwyższej jakości.

tokara

puma_2600sy

SONY DSC