Zaufało nam:

Pracujemy dla małych i dużych, lokalnych i globalnych Klientów. Świadczymy usługi w branży kolejowej, maszynowej, auto-moto, AGD, meblowej, spożywczej.
Zaufało nam ponad 100 firm.

Historia rozwoju Budrad Polska Sp. z.o.o.

 • NOWA SIEDZIBA

  Rok 2020, to budowa i przeniesienie działalność do nowej siedziby, z kilkukrotnie większą powierzchnią produkcyjną i zapleczem biurowo-szkoleniowym.
  Zaufanie Klientów, ambitna i kompetentna kadra, oraz nowe możliwości lokalowe, stworzyły podstawę do opracowania planu dalszego dynamicznego rozwoju, który zaowocował uruchomieniem dwóch nowych projektów strategicznych, na najbliższe lata. Więcej w zakładce „Projekty EU”.

 • HAAS VF-2YT

  frezowanie 5 osiowe HAAS VF-2YT

  Frezowanie 5 osiowe HAAS VF-2YT

 • System Zarządzania Jakością ISO 9001

  Pod wpływem zachęty Klientów, rozszerzyliśmy nasz zakres działalności o projektowanie i wytwarzanie maszyn i urządzeń, głównie do automatyzacji procesów produkcyjnych u naszych Klientów.

 • DOOSAN LYNX 220LM

  Zakup tokarki z napędzanymi narzędziami – DOOSAN LYNX 220LM

 • DOOSAN PUMA 2600Y

  Zakup tokarki z napędzanymi narzędziami i osia Y – DOOSAN PUMA 2600Y

 • Początki

  Firma BUDRAD POLSKA Sp. z o.o., założona w 2008 roku, od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji na zlecenie, w zakresie obróbki skrawaniem, bazując na technologii CAD/CAM. Nasze podstawowe kompetencje to frezowanie i toczenie, na obrabiarkach CNC. Procesy produkcyjne optymalizujemy głównie do średnich i małych serii produkcyjnych, a także realizujemy zlecenia jednostkowe.

  Dzięki coraz większemu doświadczeniu i zaangażowaniu kadry, nieustannie podnosimy jakość świadczonych usług i rozszerzamy zakres kompetencji. Systematycznie rozbudowujemy park maszynowy.

  Dużą wagę przykładamy do zachowania elastyczność obsługi Klienta.
  Dbamy o szybkość realizacji zleceń, przy zachowaniu jakości na uzgodnionym poziomie.