BUDRAD POLSKA Sp. z o.o.

świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC, wiercenie) z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii istniejących na rynku, zarówno w dziedzinie wykonawstwa jak i projektowania. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu jako podwykonawcy w branży lotniczej jesteśmy w stanie zaspokoić każdą potrzebę naszych klientów.

Wykonujemy produkty zgodnie z zamówieniem, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej, według zalecanej technologii a także na podstawie wzoru detalu. Dzięki zaangażowaniu załogi, nowemu parkowi maszynowemu, narzędziom światowych liderów, jakość wykonanych przez nas wyrobów przekracza oczekiwania klienta. Naszym kontrahentom służymy także szerokim doradztwem technicznym w zakresie doboru materiału, technologii obróbki.

Jesteśmy Spółką powstałą w 2008 roku zależną od BUDRAD ENGINEERING CO.,LLC., firmą działającą na terenie USA jako podwykonawca UNITED TECHNOLOGY – SIKORSKY AIRCRAFT.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzędzianach k/Białegostoku przy drodze krajowej numer 8. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Jako podwykonawcy współpracujemy z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi.

Zapraszamy do współpracy !

SONY DSC

doosan